Nie zapomnij o swoim nowym uśmiechu, gdy idziesz na wakacje!

Każdy zasługuje na chwilę relaksu po długim dniu ciężkiej pracy. Niektórzy ludzie spędzają wakacje aktywnie, np. Niektórzy wybierają aktywne spędzanie wakacji, np. wędrówki po górach. Inni wolą wypoczywać nad wodą. Najlepszą pamiątką, niezależnie od rodzaju wypoczynku, są zdjęcia. Uśmiechnięte, radosne uśmiechy będą nam przypominać o niezapomnianych chwilach, które przeżyliśmy w ciągu ostatniego roku.

Co zrobić, gdy zęby nie są proste i białe?

Zamiast dodawać urody zdjęciu, pogarszają jego wygląd. Stomatolodzy z Maestrii służą pomocą. Czas na najnowszą stomatologię w wersji last minute! Jeden krok do wyleczenia... Dobry pacjent gabinet stomatologiczny odwiedza przynajmniej raz na pół roku. Tak jak w szkole nie ma wielu wzorowych uczniów, tak nie wszyscy dorośli dbają o swoje zęby. Jest to wizytówka, z której możesz być dumny. Nawet jeśli odkładałeś wizytę u dentysty na później, to jest to świetny moment, aby nadrobić zaległości. Po wizycie dentysta wykona specjalne zdjęcie Twojej jamy ustnej przy użyciu technologii wiązki stożkowej (CBCT). Jest to dokładniejsza metoda diagnostyczna niż powszechnie stosowany pantomogram. Stomatolog może postawić diagnozę i zalecić leczenie w oparciu o potrzeby pacjenta, wykorzystując precyzyjne obrazy szczęki. Wyprostuj, wyprostuj i jeszcze raz wyprostuj! Wiele osób nie jest w stanie wyobrazić sobie idealnie prostych zębów. Tradycyjne metalowe aparaty ortodontyczne są nadal skuteczne, ale ich noszenie nie jest zbyt atrakcyjne ani wygodne. Nowoczesna medycyna oferuje nowe możliwości w postaci przezroczystych nakładek ortodontycznych Invisalign. Są one niewidoczne dla innych i mogą być zdejmowane podczas jedzenia i mycia zębów. Można je nosić nawet do 22 godzin dziennie. Invisalign może być również używany do prostowania zębów podczas wakacji. Invisalign jest całkowicie niewidoczny i wygodny.

Brakuje Ci zębów? To już nie jest problem!

Brak zęba może spowodować, że będziesz się mniej uśmiechać, a także może utrudnić Ci szeroki uśmiech. Ważne jest, aby dbać o uzupełnienie i utrzymanie zębów, nie tylko ze względów estetycznych, ale również dla zdrowia. Zdarza się, że mimo chęci pomocy, warunki anatomiczne lub zdrowotne w jamie ustnej uniemożliwiają pacjentom leczenie implantologiczne. Nasz Dyrektor Medyczny dr Maciej Michalak zaprojektował ultracienki, niezwykle wytrzymały implant Universe2.9, który jest najcieńszym dwuczęściowym urządzeniem na świecie. Jest on produkowany przez renomowaną szwajcarską firmę IML. Warto zaznaczyć, że Univerce 2.9 może być również stosowany bez konieczności użycia wiertła, dzięki wykorzystaniu technologii ultradźwiękowej. Jest bezbolesny, ma mniej powikłań i daje Ci więcej powodów do uśmiechu. Uzyskaj uśmiech, na który zasługujesz już dziś! Musisz działać szybko, jeśli planujesz wakacyjny wyjazd. Nowoczesna stomatologia nie jest długotrwałym procesem, który wymaga od Ciebie długiego oczekiwania na efekty. Bonding to mało inwazyjny zabieg, który odbudowuje zniszczone, nierówne lub przebarwione zęby. Można go wykonać podczas jednej wizyty w zależności od tego, ile zębów wymaga korekty. Żywica kompozytowa może być użyta do poprawy wyglądu zębów. Diastema, pęknięcia, pęknięcia, przebarwienia lub nierówności pomiędzy sąsiadującymi zębami mogą być leczone przy użyciu żywicy kompozytowej. Warunek ten odnosi się do zdrowia jamy ustnej, czyli zębów, które są wolne od gromadzenia się płytki nazębnej lub próchnicy. W ciągu zaledwie jednego dnia możesz mieć uśmiech, który nie tylko będzie świetnie wyglądał na zdjęciu, ale również sprawi, że pacjent będzie chciał go eksponować bez końca.