Rozmówca "Good Morning America" wspomina o wzroście planu rabatowego

Udostępnij:

Zaktualizowano: 2/26/2020

Pomysł klubu rabatowego, gdzie można zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy na opiekę zdrowotną nie jest nowy, ale wiele osób nigdy nawet nie słyszał o nim.

Good Morning America

Good Morning America przedstawiła tę koncepcję w środę. W programie osobisty wkład finansów Mellody Hobson, prezes Ariel Investments, wspomniał o wzroście planu rabatowego. Good Morning America wymienione niektóre numery z National Coalition of Health Care, mówiąc, że amerykańskie rodziny spędził około 6.000 dolarów na ubezpieczenie zdrowotne i inne koszty medyczne w zeszłym roku, a do 2012 roku liczba ta może wzrosnąć do 9.000 dolarów.

Plany rabatowe

Plan rabatowy może pomóc zmniejszyć to obciążenie poprzez obniżenie ceny na opiekę zdrowotną, często niezależnie od istniejących wcześniej warunków. Pacjent płaci bezpośrednio dostawcy usług medycznych, zamiast żonglować roszczeniami i odliczeniami.

Posiadacze polis

Wspomniała, że system zniżek może być korzystny dla wszystkich, ale powiedziała, że może to być szczególnie korzystne dla ludzi w takich sytuacjach:

    Obecnie nie mają żadnej formy ubezpieczenia Wykorzystali roczny maksymalny limit swojego ubezpieczenia i musieliby zapłacić z własnej kieszeni za każdą dodatkową pracę Mają duży udział własny w swoim planie ubezpieczeniowym.

Hobson podkreślił, że plany rabatowe nie są ubezpieczeniem. Nie można odmówić i nie ma udziału własnego.

Plan dentystyczny Careington

Wymieniła Careington jako dobry przykład takiego planu. Wspomniała również, że niektóre plany zawierają zniżki na prace dentystyczne i opiekę nad wzrokiem, a wszystko to za jedną niską miesięczną opłatą. Plan dentystyczny Careington zawiera darmowy plan wizji i inne korzyści.

Zdrowie zębów

Ostatnia ankieta Gallup-Healthways wykazała, że w zeszłym roku 34% populacji amerykańskiej w ogóle nie odwiedziło dentysty. Połącz to z faktem, że próchnica zębów dotyka od 60 do 90% nastolatków i dorosłych, według Światowej Organizacji Zdrowia, a plany rabatowe stają się coraz bardziej atrakcyjne.

Aby uzyskać więcej informacji na temat planu rabatowego, który może zaoszczędzić od 15% do 60% na szerokiej liście zabiegów stomatologicznych, odwiedź 1Dental.com lub zadzwoń pod numer 800.372.7615.