Wzrasta liczba wizyt na ostrym dyżurze z powodu braku opieki stomatologicznej

Udostępnij:

Zaktualizowano: 2/27/2020

Komunikat prasowy z KY3 w Springfield MO, poinformował, że wizyty na pogotowiu wzrosła z powodu braku przystępnej cenowo opieki stomatologicznej. Artykuł donosi:

Bez pokrycia dentystycznego i nie ma sposobu, aby pozwolić sobie na wizytę u dentysty, wielu pacjentów kończy z bólem i na ostrym dyżurze. Na ostrym dyżurze szpitala St. John's Hospital jest to typ przypadku, który pojawia się wiele razy każdego dnia: pacjent z okropnym bólem zęba. Zapewniamy tymczasowe leczenie, czy to w celu kontroli bólu, czy też, jeśli jest to infekcja, aby pomóc stłumić infekcję" - powiedział dr Ted McMurray, dyrektor medyczny Centrum Urazowego St. Jednak ostry dyżur nie jest w stanie wyleczyć źródła problemu. Mimo to, w przypadku pacjentów w wieku od 20 do 39 lat, przypadki stomatologiczne stanowią ponad 7 procent wszystkich wizyt na ostrym dyżurze w hrabstwie Greene. Stanowią one 10 procent wszystkich Medicaid wizyt, i aż 37 procent wszystkich nieubezpieczonych wizyt.

Raport idzie dalej, aby wspomnieć o niejasnym miejscu opieki stomatologicznej w ostatnim rachunku reformy opieki zdrowotnej. Znalezienie opieki stomatologicznej, jednak nie jest tak niemożliwe, jak może się wydawać. Zniżkowy plan dentystyczny pozwala zaspokoić 3 największe potrzeby:

    Natychmiastowa wizyta u dentysty Za niższą cenę u dentysty i niski miesięczny koszt.

Jeśli odczuwasz ból zęba, nie idź na pogotowie! Otrzymasz wysoki rachunek i tylko tymczasowe leczenie. Wejdź na stronę 1Dental.com i wykup plan awaryjny i umów się na wizytę u dentysty ASAP!

Warte uwagi

Posiłki, które sprzyjają zdrowiu zębów

Zaktualizowano: 2/7/2020 Istnieje wiele pokarmów, które mogą uszkodzić Twoje uzębienie, ale jest też wiele takich, które są przyjazne dla zębów. Jak połączyć poszczególne pokarmy...

Sekcje portalu