Zabieg wybielania zębów

Udostępnij:

 

Po latach nalewania wina, kawy i napojów bezalkoholowych na zęby, możesz patrzeć w lustro, zastanawiając się, czy kiedykolwiek uda Ci się odzyskać perłowe biel z młodości. Nawet poza przebarwieniami od napojów, Twoje zęby mogą być również poplamione od papierosów lub zbyt mocnego szczotkowania zębów. Więc, co można zrobić, aby uzyskać swój uśmiech z powrotem do kształtu?

Wybielanie zębów stało się popularne i przystępne cenowo w ciągu ostatniej dekady. Od domowych zabiegów do niedrogich procedur dentystycznych, wybielanie zębów jest dostępne. Jeśli szukasz najlepszego rozwiązania wybielania zębów dla Ciebie, zasadniczo masz 3 opcje leczenia: niedrogi zabieg stomatologiczny, zestaw do wybielania w domu lub całkowicie naturalny środek domowy opcja.

Przystępna opcja stomatologiczna

Najbezpieczniejszą i najlepszą opcją, jeśli możesz sobie na to pozwolić, jest udanie się do dentysty w celu profesjonalnego wybielenia zębów. Dentyści wiedzą dokładnie, co robią, jeśli chodzi o interakcję z Twoimi zębami.

Niektóre plany rabatowe oferują zniżki na wybielanie zębów, co pozwoli Ci uzyskać wybielanie zębów po obniżonych kosztach (20% od). Zniżki na prace kosmetyczne zależą od uznania dentysty, ponieważ nie są to zabiegi niezbędne z medycznego punktu widzenia, więc warto sprawdzić u dentysty, aby się upewnić.

Opcja leczenia domowego

Jeśli chcesz uniknąć dentysty, możesz również kupić zestaw do wybielania zębów. Możesz nawet zdecydować się na coś tak prostego, jak wybielająca pasta do zębów. Metody te są nieco "hit-and-miss", jeśli chodzi o to, jak skuteczne będą one dla zębów, a jeśli masz wrażliwe zęby, należy zachować ostrożność, ponieważ zestawy do wybielania zębów w domu będzie często podkreślają swoją wrażliwość.

Opcja All-Natural

Wreszcie, dla osoby, która preferuje domowe środki zaradcze, można spróbować mieszanki niektórych towarów masz w domu, aby utworzyć środek wybielający dla zębów. Wspólnym zaleceniem jest połączenie 1 dojrzałej truskawki i łyżeczki sody oczyszczonej. Mash dwa składniki do pasty i szczotkować na zęby. Sekretem tej niedrogiej domowej metody wybielania jest kwas jabłkowy, który działa jak środek ściągający, usuwający przebarwienia powierzchniowe. Choć nie zastąpi to zabiegu wybielania w gabinecie stomatologicznym, "jest to szybki, tani sposób na rozjaśnienie uśmiechu" - mówi Adina Carrel, DMD, dentysta w prywatnej praktyce w Manhattan Dental Arts w Nowym Jorku. "Uważaj jednak, aby nie stosować tego zbyt często, ponieważ kwas może uszkodzić szkliwo na zębach". (Źródło)

Wybielanie zębów może być tak proste, jak zakup niedrogiego planu dentystycznego lub mieszanie niektórych składników, które masz pod ręką w domu. Jeśli chcesz poprawić swój uśmiech jeszcze bardziej, idź do dentysty dzisiaj i dowiedzieć się, co on może zrobić, aby pomóc Ci czuć się pięknie za każdym razem, gdy się uśmiechasz.

Warte uwagi

7 sposobów na trening w pracy

  Postanowiłeś podjąć noworoczne postanowienia i numerem jeden na twojej liście jest chodzenie na siłownię kilka razy w tygodniu. Kiedy podejmujemy nasze postanowienia, często...

Sekcje portalu