Leczenie implantologiczne jest łatwe i dostępne dla każdego.

Udostępnij:

 Leczenie implantologiczne bez barier i dla każdego.

Odkryj nowoczesne rozwiązanie, które jest dostosowane do Twoich potrzeb. Do tej pory niektórzy pacjenci z powodu przeciwwskazań nie mogli mieć uzupełnionych braków zębowych przez implantologów. Nowoczesna stomatologia sprawiła, że wszystko stało się możliwe. Poznaj innowacyjny ultracienki implant Universe 2.9 i dowiedz się, co możesz z nim zrobić.

Czym jest Universe 2.9?

To maleńki, mocny i niezwykle wytrzymały szwajcarski implant, który został stworzony przez dr Macieja Michalaka, Dyrektora Medycznego Kliniki MAESTRIA. Jest to najcieńszy na świecie, dwuczęściowy implant i doskonale odpowiada na potrzeby pacjentów, którzy do tej pory nie mogli skorzystać z tego leczenia. Ten przełom w implantologii łączy w sobie najnowszą wiedzę medyczną z zaawansowaną technologią. Światowej sławy producent implantów Swiss IML opracował Universe 2.9. Jest on znacznie mniej inwazyjny niż poprzednie implanty i skraca czas gojenia.

Możliwe jest wszczepienie implantu bez wiercenia!

Unikalną cechą Universe 2.9 jest możliwość instalacji przy użyciu technologii ultradźwiękowej. Jest to często trudniejsze lub niemożliwe w przypadku większych implantów. Dla kogo przeznaczony jest Universe 2.9? Universe 2.9 to rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mogli lub nie mogą poddać się leczeniu implantologicznemu. To innowacyjne rozwiązanie najbardziej znane jest ze swojej uniwersalności. Może być stosowane przez osoby w każdym wieku. Jest to możliwość dla pacjentów, którym nie można wszczepić implantów zębowych z powodu problemów kostnych lub innych problemów anatomicznych. Jest to również doskonała alternatywa dla pacjentów, którzy obawiają się leczenia implantologicznego lub boją się powikłań. Jest to najnowsza i dostępna na rynku opcja dla pacjentów. . Braki w uzębieniu mogą być poważnym problemem zdrowotnym. Wiele osób błędnie uważa, że braki w uzębieniu to problem estetyczny. Jest to poważny problem zdrowotny i to nie tylko problem estetyczny. Utrata zęba może mieć wpływ na ogólny stan zdrowia człowieka. Dzieje się tak dlatego, że szczęka i/lub żuchwa z czasem stają się coraz słabsze.

Czasami może dojść do przemieszczenia zębów sąsiednich i przeciwstawnych, co może prowadzić do utraty zęba. Ząb pozbawiony zęba przeciwstawnego w końcu wysunie się z zębodołu. Ząb, który utracił oparcie boczne, może wykrzywić się w kierunku przestrzeni. Zaburzona zostaje również praca stawów skroniowo-żuchwowych. Może to powodować ból w uszach, skroniach i głowie. Również utrata zębów, zwłaszcza trzonowych, może prowadzić do problemów z układem pokarmowym. Ponadto, utrata zębów może powodować tzw. efekt przyspieszonego wieku (dodatkowe zmarszczki i zapadnięcia). Maestria: Jak wygląda wygląd twarzy po utracie zębów. Czas odgrywa kluczową rolę. Im większe są szanse na uniknięcie poważnych problemów zdrowotnych, tym szybciej można uzupełnić brakujące zęby.